DÁRKOVÝ BALÍČEK - ČESKÝ RÁJ

Kód: 435
1 050 Kč
Skladem (2 ks)

DÁRKOVÝ BALÍČEK obsahuje VÝLETNÍK z Českého ráje + 43 samolepek, PEXESO Kolouška Koudyho, SAMOLEPKOVÝ ARŠÍK Koloušek Koudy + DÁREK ZDARMA - dopis Ježíškovi

Detailní informace

Detailní popis produktu

1. Výletník pro Český ráj s autorskými ilustracemi je navržen speciálně pro děti. Je cílený pro děti předškolního - školního věku, ale je vhodný pro děti již od 3 let, kdy rodiče pomůžou s vyplňováním. Výletník má pevnou kroužkovou vazbu s lesklou laminací, která dodává deskám pestrý vzhled a díky laminaci jsou desky odolné. 
Velikost Výletníku je navržena tak, aby byla dětem příjemná ke čtení i vyplňování. Dá se do něj malovat pastelkami i fixami. Stránky určené pro razítka jsou matné, aby se razítková barva nerozmazala. 
Výletník slouží i jako fotoalbum, kdy každé výletní místo má prostor pro jednu fotografii, kterou lze nalepit pomocí fotografických růžků, oboustranné lepící pásky, nebo i za pomocí obyčejného tyčinkového tuhého lepidla. Velikost fotografie určená do Výletníku je 9x13 cm.

Průvodce Výletníkem ti bude dělat Koloušek Koudy, který si pro tebe přichystal na každé turistické místo tři úkoly a několik her a velkou soutěž.

Samolepky pro Český ráj a okolí s autorskými ilustracemi (počet kusů 43) JSOU SOUČÁSTÍ VÝLETNÍČKU.
S Koudym se vydáš na 43 hlavních turistických míst - známá místa jako Trosky, Hrubá Skála a Valdštejn atd,.. Vezme tě ale i méně známá turistická místa, která na tebe čekají uvnitř Výletníčku.

 © Vydáno vlastním nákladem v červenci 2020
Autorka: Bc. Michaela Němcová
Ilustrace: Bc. Michaela Němcová
Tisk: Akademické centrum, Gepard International, s.r.o.
Jazyková korektura: Mgr. Veronika Tomanová

2. PEXESO - Koudyho pexeso pro děti od 3 let s autorskými ilustracemi z Výletníku Český ráj. Obsahuje 32 turistických míst z Výletníku.
Pexeso je natištěné na lesklém křídovém papíře s gramáží 250.

3. SAMOLEPKOVÝ ARŠÍK - Koloušek Koudy si přál mít svůj vlastní samolepkový aršík a tak ti ho konečně může představit. Nalezneš na něm Kolouška Koudyho a ilustrace z Výletníku Český ráj. Díky PVC materiálu jsou velmi odolné. Velikost aršíku je A5. Hodí se na zdobení Výletníku, nebo fotoalbíčka. 

 

+ DÁREK ZDARMA - DOPIS JEŽÍŠKOVI

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: