DÁRKOVÝ BALÍČEK - LUŽICKÉ HORY

Kód: 444
1 050 Kč
Skladem (>5 ks)

DÁRKOVÝ BALÍČEK obsahuje VÝLETNÍK z Lužických hor + 40 samolepek, Vandy PEXESO, SAMOLEPKOVÝ ARŠÍK Lištička Vanda + DÁREK ZDARMA - dopis Ježíškovi

Detailní informace

Detailní popis produktu

1. Výletník z Lužických hor s autorskými ilustracemi je navržen speciálně pro děti. Je cílený pro děti předškolního - školního věku, ale je vhodný pro děti již od 3 let, kdy rodiče pomůžou s vyplňováním. Výletník má pevnou kroužkovou vazbu s lesklou laminací, která dodává deskám pestrý vzhled a díky laminaci jsou desky odolné. 
Velikost Výletníku je navržena tak, aby byla dětem příjemná ke čtení i vyplňování. Dá se do něj malovat pastelkami i fixami. Stránky jsou určené též i pro razítka. 
Výletník slouží i jako fotoalbum, kdy každé výletní místo má prostor pro jednu fotografii, kterou lze nalepit pomocí fotografických růžků, oboustranné lepící pásky, nebo i za pomocí obyčejného tyčinkového tuhého lepidla. 

Průvodce Výletníkem ti bude dělat roztomilá Lištička Vanda, která si pro tebe přichystala na každé turistické místo tři tematické úkoly, které seznamují s daným turistickým místem. Najdeš tu i další roztomilé ilustrace spojené s místy, hádanky, rébusy a prostor na kreslení. Ve Výletníku Lištičky Vandy nalezneš mapu, omalovánku a velkou “stolní hru” která ti zpestří každý výlet. Vydej se s Vandou poznávat Lužické hory a zaznamenej si všechny cesty do tvého Výletníku. :-)

Samolepky pro Lužické hory s autorskými ilustracemi (počet kusů 40) JSOU SOUČÁSTÍ VÝLETNÍČKU.
S Vandou se vydáš na 40 hlavních turistických míst - známá místa jako Ještěd, Klíč a Luž atd,.. Vezme tě ale i méně známá turistická místa, která na tebe čekají uvnitř Výletníčku.


SEZNAM VŠECH MÍST NALEZNEŠ VE FOTOGRAFIÍCH.

Poznámka: Všechna turistická místa ve Výletníku z Lužických hor nepatří přímo do CHKO Lužické hory... do Výletníku jsem přidružila i nejbližší okolí Lužických hor, proto nese název "Můj Výletník Lužické hory a okolí”  

Můj Výletník není vhodný pro děti do 3 let 

© Vydáno vlastním nákladem v březnu 2021
Autorka: Bc. Michaela Němcová
Ilustrace: Bc. Michaela Němcová
Tisk: Akademické centrum, Gepard International, s.r.o.
Jazyková korektura: Mgr. Veronika Tomanová

2. VANDY PEXESO - Vandy pexeso pro děti od 3 let s autorskými ilustracemi z Výletníku Lužické hory a okolí. Obsahuje 32 turistických míst z Výletníku.
Pexeso je již nařezané a uschované v krabičce. Poznej s Lištičkou Vandou krásy Lužických hor pomocí zábavné hry na doma i na ven.

3. SAMOLEPKOVÝ ARŠÍK - Lištička Vanda si přála mít svůj vlastní samolepkový aršík a tak ti ho konečně může představit. Nalezneš na něm Lištičku Vandu a ilustrace z Výletníku Lužické hory. Díky PVC materiálu jsou velmi odolné. Velikost aršíku je A5. Hodí se na zdobení Výletníku, nebo fotoalbíčka. 

+ DÁREK ZDARMA - DOPIS JEŽÍŠKOVI

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: