DÁRKOVÝ BALÍČEK - MORAVA

Kód: 438
1 050 Kč
Skladem (>5 ks)

DÁRKOVÝ BALÍČEK obsahuje VÝLETNÍK z jižní Moravy + 40 samolepek, PEXESO Muflona Maxíka, SAMOLEPKOVÝ ARŠÍK Muflon Maxík + DÁREK ZDARMA - dopis Ježíškovi

Detailní informace

Detailní popis produktu

1. Výletník z Jižní Moravy-Pálava, Podyjí a okolí s autorskými ilustracemi je navržen speciálně pro děti. Je cílený pro děti předškolního - školního věku, ale je vhodný pro děti již od 3 let, kdy rodiče pomůžou s vyplňováním. Výletník má pevnou kroužkovou vazbu s lesklou laminací, která dodává deskám pestrý vzhled a díky laminaci jsou desky odolné. 
Velikost Výletníku je navržena tak, aby byla dětem příjemná ke čtení i vyplňování a Výletník se vešel do batůžku.
Dá se do něj malovat pastelkami i fixami. Stránky jsou určené též i pro razítka. 
Výletník slouží i jako fotoalbum, kdy každé výletní místo má prostor pro jednu fotografii, kterou lze nalepit pomocí fotografických růžků, oboustranné lepící pásky, nebo i za pomocí obyčejného tyčinkového tuhého lepidla. 

Průvodce Výletníkem ti bude dělat roztomilý Muflonek Maxík, který si pro tebe přichystal na každé turistické místo tři tematické úkoly, které seznamují s daným turistickým místem. Najdeš tu i další roztomilé ilustrace spojené s místy, hádanky, rébusy a prostor na kreslení. Ve Výletníku Muflonka Maxíka nalezneš mapu, omalovánku a velkou “stolní hru” která ti zpestří každý výlet. Vydej se s Maxíkem poznávat Jižní Moravu a zaznamenej si všechny cesty do tvého Výletníku. :-)

Samolepky pro jižní Moravu - Pálavu, Podyjí a okolí s autorskými ilustracemi (počet kusů 40) JSOU SOUČÁSTÍ VÝLETNÍČKU.
S Maxíkem se vydáš na 40 hlavních turistických míst - známá místa jako Svatý Kopeček, Valtice a Lednice atd,.. Vezme tě ale i méně známá turistická místa, která na tebe čekají uvnitř Výletníčku.

SEZNAM VŠECH MÍST NALEZNEŠ VE FOTOGRAFIÍCH.

© Vydáno vlastním nákladem v květnu 2021
Autorka: Bc. Michaela Němcová
Ilustrace: Bc. Michaela Němcová
Tisk: Akademické centrum, Gepard International, s.r.o.
Jazyková korektura: Mgr. Veronika Tomanová

2. PEXESOMaxíkovo pexeso pro děti od 3 let s autorskými ilustracemi z Výletníku jižní Morava - Podyjí, Pálava a okolí. Obsahuje 32 dvojic turistických míst z Výletníku.
 Poznej s Muflonkem Maxíkem nejznámější místa jižní Moravy a národního parku Podyjí pomocí zábavné hry na doma i na ven.

3. SAMOLEPKOVÝ ARŠÍK MAXÍK - Muflonek Maxík  si také přál mít svůj vlastní samolepkový aršík a tak ti ho konečně může představit. Nalezneš na něm samotného Maxíka ve všech různých pozicích a při různých aktivitách a ilustrace z Výletníku jižní Morava. Díky PVC materiálu jsou velmi odolné. Velikost aršíku je A5. Hodí se na zdobení Výletníku, nebo fotoalbíčka. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: