DÁRKOVÝ BALÍČEK - PRAHA

Kód: 441
1 050 Kč
Skladem (>5 ks)

DÁRKOVÝ BALÍČEK obsahuje VÝLETNÍK z Prahy + 45 samolepek, PEXESO Mývala Vendelína, SAMOLEPKOVÝ ARŠÍK Mýval Vendelín + DÁREK ZDARMA - dopis Ježíškovi

Detailní informace

Detailní popis produktu

1. Výletník z Prahy s autorskými ilustracemi je navržen speciálně pro děti. Je cílený pro děti předškolního - školního věku a je vhodný pro děti již od 4 let, kdy rodiče pomůžou s vyplňováním. Výletník má pevnou kroužkovou vazbu s lesklou laminací, která dodává deskám pestrý vzhled a díky laminaci jsou desky odolné. 
Velikost Výletníku je navržena tak, aby byla dětem příjemná ke čtení i vyplňování. Dá se do něj malovat pastelkami i fixami. Stránky jsou určené též i pro razítka. 
Výletník slouží i jako fotoalbum, kdy každé výletní místo má prostor pro jednu fotografii, kterou lze nalepit pomocí fotografických růžků, oboustranné lepící pásky, nebo i za pomocí obyčejného tyčinkového tuhého lepidla. Velikost fotografie určená do Výletníku je 9x13 cm.

Průvodce Výletníkem ti bude dělat kamarád Mýval Vendelínek, který si pro tebe přichystal na každé turistické místo tři tematické úkoly, které seznamují s daným turistickým místem. Najdeš tu i další roztomilé ilustrace spojené s místy, hádanky, rébusy a prostor na kreslení. Ve Výletníku Mývala Vendelínka nalezneš mapu, omalovánku, pracovní list a velkou “stolní hru” která ti zpestří každý výlet. Vydej se s Vendelínkem poznávat Prahu a zaznamenej si všechny zážitky z výletů do tvého Výletníku. :-) 
Tento Výletník je první, který je z města. Nalezneš tu zejména turistická místa Prahy a přírodní parky. 

Samolepky pro Prahu s autorskými ilustracemi (počet kusů 45) JSOU SOUČÁSTÍ VÝLETNÍČKU.
S Vendou se vydáš na 45 hlavních turistických míst - známá místa jako Petřín, Stromovka a Hostivařská přehrada atd,.. Najdeš tu ale i méně známá turistická místa, která na tebe čekají uvnitř Výletníčku.

SEZNAM VŠECH MÍST NALEZNEŠ VE FOTOGRAFIÍCH.

 © Vydáno vlastním nákladem v únoru 2022
Autorka: Bc. Michaela Němcová
Ilustrace: Bc. Michaela Němcová
Tisk: Akademické centrum, Gepard International, s.r.o.
Jazyková korektura: Mgr. Veronika Tomanová

2. PEXESO - Vendelínkovo pexeso pro děti od 3 let s autorskými ilustracemi z Výletníku Praha. Obsahuje 32 dvojic turistických míst z Výletníku.
 Poznej s Mývalem Vendelínkem památky a přírodu našeho hlavního města Prahy pomocí zábavné hry na doma i na ven.

3. SAMOLEPKOVÝ ARŠÍK - Mýval Vendelínek si také přál mít svůj vlastní samolepkový aršík a tak ti ho konečně může představit.
Nalezneš na něm samotného Vendelínka ve všech různých pozicích a při různých aktivitách a ilustrace z Výletníku Praha. Díky PVC materiálu jsou velmi odolné a dají se snadno odlepit beze stop. Velikost aršíku je A5. Hodí se na zdobení Výletníku, nebo fotoalbíčka. 

+ DÁREK ZDARMA - DOPIS JEŽÍŠKOVI

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: