DRUHÁ JAKOST - KOUDY - VĚTŠÍ CHYBA

Kód: 300
800 Kč –25 %
FB88E934 08E7 4577 B6C7 98691FD3037D
800 Kč –25 % 600 Kč
Skladem (3 ks)

DRUHÁ JAKOST - VĚTŠÍ CHYBA Výletníku Kolouška Koudyho. Při výrobě došlo k nějakým chybám, které ale nejsou zas až tak velké, aby se nemohli Koudíci dostat k vám a jezdit na výlety :-) proto jsem se rozhodla je dát do druhé jakosti se sníženou cenou. Vždy se jedná o vadu DESEK nikoliv vnitřních stránek, nebo samolepek. Chyby jsou nafocené ve fotografiích dole.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DRUHÁ JAKOST - VĚTŠÍ CHYBA Výletníku Kolouška Koudyho. Při výrobě došlo k nějakým chybám, které ale nejsou zas až tak velké, aby se nemohli Koudíci dostat k vám a jezdit na výlety :-) proto jsem se rozhodla je dát do druhé jakosti se sníženou cenou. Vždy se jedná o vadu DESEK nikoliv vnitřních stránek, nebo samolepek.

Chyby: Zvlněné zadní desky způsobené lehkým ohnutím zadních desek, rýhy na deskách, nebo chyby v tisku (flíčky, oděrky) viz fotky. 

Výletník pro Český ráj s autorskými ilustracemi je navržen speciálně pro děti. Je cílený pro děti předškolního - školního věku, ale je vhodný pro děti již od 3 let, kdy rodiče pomůžou s vyplňováním. Výletník má pevnou kroužkovou vazbu s lesklou laminací, která dodává deskám pestrý vzhled a díky laminaci jsou desky odolné. 
Velikost Výletníku je navržena tak, aby byla dětem příjemná ke čtení i vyplňování. Dá se do něj malovat pastelkami i fixami. Stránky určené pro razítka jsou matné, aby se razítková barva nerozmazala. 
Výletník slouží i jako fotoalbum, kdy každé výletní místo má prostor pro jednu fotografii, kterou lze nalepit pomocí fotografických růžků, oboustranné lepící pásky, nebo i za pomocí obyčejného tyčinkového tuhého lepidla. 

Průvodce Výletníkem ti bude dělat Koloušek Koudy, který si pro tebe přichystal na každé turistické místo tři úkoly a několik her a velkou soutěž.

Samolepky pro Český ráj s autorskými ilustracemi (počet kusů 38)
1. Alainova věž 2. Besedické skály 3. Bozkovské jeskyně 4. Hrad Brada 5. Rozhledna Čížovka 6. Zámek Dětenice 7. Dlaskův statek 8. Skalní město Drábovna 9. Drábské světničky 10. Rozhledna Dubecko 11. Hrad Frýdštejn 12. Rozhledna Hlavatice 13. Zámek Hrubá skála 14. Hruboskalské skalní město - Adamovo lože 15. Zámek Hrubý Rohozec 16. Zámek Humprecht 17. Komárovský rybník 18. Rozhledna Kopanina 19. Kopicův statek 20. Hrad Kost 21. Rozhledna Kozákov 22. Hrad Kumburk 23. Vrch Mužský 24. Prachovské skály 25. Riegrova stezka 26. Hrad Rotštejn 27. Zámek Sychrov 28. Tábor 29. Hrad Trosky 30. Hrad Valdštejn 31. Hrad Valečov 32. Věžický rybník 33. Rozhledna U Vodojemu 34. Hrad Vranov 35. Vyskeř 36. Hrad Zbirohy 37. Vrch Zebín 38. Skalní útvar Želva - Borecké skály

 

UPOZORNĚNÍ: Výrobek není vhodný pro děti do 3 let. (pozor na ostré konce kroužkové vazby, samolepky obsahují lepidlo)

Doplňkové parametry

Kategorie: VÝLETNÍKY
Hmotnost: 0.53 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: