VÝLETNÍK PRO ČESKÝ RÁJ

Kód: 172
600 Kč –18 % 490 Kč
Skladem (> 5 ks)

Jsem Výletník pro Český ráj s autorskými ilustracemi. Velikost A5, pevná kroužková vazba
Neobsahuje samolepky pro Český ráj

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výletník pro Český ráj s autorskými ilustracemi je navržen speciálně pro děti. Je cílený pro děti předškolního - školního věku, ale je vhodný pro děti již od 3 let, kdy rodiče pomůžou s vyplňováním. Výletník má pevnou kroužkovou vazbu s lesklou laminací, která dodává deskám pestrý vzhled a díky laminaci jsou desky odolné. 
Velikost Výletníku je navržena tak, aby byla dětem příjemná ke čtení i vyplňování. Dá se do něj malovat pastelkami i fixami. Stránky určené pro razítka jsou matné, aby se razítková barva nerozmazala.

Součástí Výletníku je i rozkládací mapa velikosti (470x210mm) s autorskou ilustrací.
S každou zakoupenou samolepkou do Výletníku je v ceně malá kulatá samolepka s Koudym, která se vlepuje do soutěžního formuláře, který je součástí Výletníku.

Výletník slouží i jako fotoalbum, kdy každé výletní místo má prostor pro jednu fotografii, kterou lze nalepit pomocí fotografických růžků, oboustranné lepící pásky, nebo i za pomocí obyčejného tyčinkového tuhého lepidla. 

Průvodce Výletníkem ti bude dělat Koloušek Koudy, který si pro tebe přichystal na každé turistické místo tři úkoly a několik her a velkou soutěž. 

 Neobsahuje samolepky pro Český ráj

 UPOZORNĚNÍ: Výrobek není vhodný pro děti do 3 let (pozor na ostré konce kroužkové vazby) 

Doplňkové parametry

Kategorie: VÝLETNÍK PRO ČESKÝ RÁJ
Hmotnost: 0.53 kg
Gramáž : 250g lesklý křídový papír
Gramáž: 200g matný papír
Rozměry: A5 + kroužková vazba
Počet stran: 52 listů /104 stran