BALÍČEK SEVER

Kód: 429
Novinka Tip
4 450 Kč –12 %
BALÍČEK SEVER
4 450 Kč –12 % 3 900 Kč
Skladem (>5 ks)

BALÍČEK SEVER obsahuje 5 Výletníků z oblasti severních Čech, které jsou již vydané. Český ráj s Kolouškem Koudym, Lužické hory s Lištičkou Vandou, Jizerské hory se Sovičkou Dášou, Krkonoše s Jezevcem Hugem a Českosaské Švýcarsko s Divočákem Chrudošem. Součástí každého Výletníku je sada autorsky ilustrovaných samolepek všech turistických míst. Vydej se s průvodci poznávat severní Čechy a zaznamenej si všechny zážitky z výletů do Výletníků. :-) 

Detailní informace

Detailní popis produktu

BALÍČEK SEVER obsahuje 5 Výletníků z oblasti severních Čech, které jsou již vydané. Český ráj s Kolouškem Koudym, Lužické hory s Lištičkou Vandou, Jizerské hory se Sovičkou Dášou, Krkonoše s Jezevcem Hugem a Českosaské Švýcarsko s Divočákem Chrudošem. Součástí každého Výletníku je sada autorsky ilustrovaných samolepek všech turistických míst. 

Co je to ten Výletník?

Výletník s autorskými ilustracemi je navržen speciálně pro děti. Je cílený pro děti předškolního - školního věku a je vhodný pro děti již od 4 let, kdy rodiče pomůžou s vyplňováním. Výletník má pevnou kroužkovou vazbu s lesklou laminací, která dodává deskám pestrý vzhled a díky laminaci jsou desky odolné.
Velikost Výletníku je navržena tak, aby byla dětem příjemná ke čtení i vyplňování. Dá se do něj malovat pastelkami i fixami. Stránky jsou určené též i pro razítka. 
Výletník slouží i jako fotoalbum, kdy každé výletní místo má prostor pro jednu fotografii, kterou lze nalepit pomocí fotografických růžků nebo oboustranné lepící pásky. Velikost fotografie určená do Výletníku je 9x13 cm.

Průvodce Výletníkem ti bude dělat zvířecí kamarád, který si pro tebe přichystal na každé turistické místo tři tematické úkoly, které seznamují s daným turistickým místem. Najdeš tu i další roztomilé ilustrace spojené s místy, hádanky, rébusy a prostor na kreslení. Ve Výletníku nalezneš také mapu, omalovánku a velkou “stolní hru” která ti zpestří každý výlet. Vydej se s průvodci poznávat severní Čechy a zaznamenej si všechny zážitky z výletů do tvého Výletníku. :-) 

SAMOLEPKY jsou SOUČÁSTÍ každého Výletníku!! Český ráj (43 míst/samolepek), Lužické hory (40 míst/samolepek, Jizerské hory (45 míst/samolepek), Krkonoše (40 míst/samolepek), Českosaské Švýcarsko (45 míst/samolepek). 

 © Vydáno vlastním nákladem 
Autorka: Bc. Michaela Němcová
Ilustrace: Bc. Michaela Němcová
Tisk: Akademické centrum, Gepard International, s.r.o.
Jazyková korektura: Mgr. Veronika Tomanová, Mgr. Ema Plichtová

Doplňkové parametry

Kategorie: VÝLETNÍKY
Hmotnost: 3.5 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 28.11.2023
Super volba! Výletníky jsme teprve dostali, takže ještě nemáme vyzkoušené. Nicméně celkové zpracování mi přijde skvělé a propracované. Už se těším až vyrazíme na 1.výlet. Super dárek pro aktivní rodiny.