VÝLETNÍK ČESKÝ RÁJ + 43 SAMOLEPEK

Kód: 177
890 Kč
Skladem (>5 ks)

Výletník pro turistickou oblast Český ráj se všemi 43 samolepkami. Zažij s Kolouškem Koudym spoustu dobrodružství.


Detailní informace

Detailní popis produktu

Výletník pro Český ráj s autorskými ilustracemi je navržen speciálně pro děti. Je cílený pro děti předškolního - školního věku, ale je vhodný pro děti již od 3 let, kdy rodiče pomůžou s vyplňováním. Výletník má pevnou kroužkovou vazbu s lesklou laminací, která dodává deskám pestrý vzhled a díky laminaci jsou desky odolné. 
Velikost Výletníku je navržena tak, aby byla dětem příjemná ke čtení i vyplňování. Dá se do něj malovat pastelkami i fixami. Stránky určené pro razítka jsou matné, aby se razítková barva nerozmazala. 
Výletník slouží i jako fotoalbum, kdy každé výletní místo má prostor pro jednu fotografii, kterou lze nalepit pomocí fotografických růžků, oboustranné lepící pásky, nebo i za pomocí obyčejného tyčinkového tuhého lepidla. Velikost fotografie určená do Výletníku je 9x13 cm.

Průvodce Výletníkem ti bude dělat Koloušek Koudy, který si pro tebe přichystal na každé turistické místo tři úkoly a několik her a velkou soutěž.

Samolepky pro Český ráj a okolí s autorskými ilustracemi (počet kusů 43) JSOU SOUČÁSTÍ VÝLETNÍČKU.
S Koudym se vydáš na 43 hlavních turistických míst - známá místa jako Trosky, Hrubá Skála a Valdštejn atd,.. Vezme tě ale i méně známá turistická místa, která na tebe čekají uvnitř Výletníčku.

 © Vydáno vlastním nákladem v červenci 2020
Autorka: Bc. Michaela Němcová
Ilustrace: Bc. Michaela Němcová
Tisk: Akademické centrum, Gepard International, s.r.o.
Jazyková korektura: Mgr. Veronika Tomanová

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PRODUKTY
Hmotnost: 0.6 kg
Gramáž: 200g matný papír
Rozměry Výletník: A5 + kroužková vazba
Rozměry Samolepky: 6x8 cm
Počet stran : 52 listů /104 stran
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
TB Avatar autora | 14.8.2022
Krásný nápad, ilustrace jsou nádherné a úkoly u jednotlivých výletů jsou natolik rozmanité, aby opravdu zabavily celou rodinu. Moc doporučuji a těším se, až příští týden začneme objevovat nová místa s průvodcem Koudym. :-)
5
KF Avatar autora | 21.12.2020
Nejkrásnější
5
Avatar autora | 19.11.2020
Skvele, nadherny a mily darecek, doporucuji
5
KP Avatar autora | 4.11.2020
Celý výletník je krásně zpracovaný a celá sada se samolepkami vydrží jako zábava na dlouhou dobu! Pro děti je to naprosto skvělý způsob, jakým lze poznávat přírodu a památky. Každý má možnost se díky tomuto výletníčku něco přiučit a oceňuji nepříliš těžké úkoly ke každému místu, při kterých se děti zabaví. I mě samotnou to inspiruje a motivuje k poznávání nových míst. Zatím máme zaplněných pouhých pár stránek, ale jakmile to bude znovu možné rozhodně budeme pokračovat!