VÝLETNÍK ČESKOSASKÉ ŠVÝCARSKO + 45 samolepek

Kód: 318
890 Kč
Skladem (>5 ks)

Můj Výletník z Českosaského Švýcarska s Divočákem Chrudošem. Obsahuje 45 turistických míst. První Výletník, který tě vezme i do zahraničí - do Německa.
Celý Výletník je autorsky ilustrovaný. Vydej se za dobrodružstvím s Divočákem Chrudošem. Už se moc těší na první výlet s tebou. :-)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výletník z Českosaského Švýcarska s autorskými ilustracemi je navržen speciálně pro děti. Je cílený pro děti předškolního - školního věku, ale je vhodný pro děti již od 4 let, kdy rodiče pomůžou s vyplňováním. Výletník má pevnou kroužkovou vazbu s lesklou laminací, která dodává deskám pestrý vzhled a díky laminaci jsou desky odolné. 
Velikost Výletníku je navržena tak, aby byla dětem příjemná ke čtení i vyplňování. Dá se do něj malovat pastelkami i fixami. Stránky jsou určené též i pro razítka. 
Výletník slouží i jako fotoalbum, kdy každé výletní místo má prostor pro jednu fotografii, kterou lze nalepit pomocí fotografických růžků, oboustranné lepící pásky, nebo i za pomocí obyčejného tyčinkového tuhého lepidla. 

Průvodce Výletníkem ti bude dělat kamarád z lesa Divočák Chrudoš, který si pro tebe přichystal na každé turistické místo tři tematické úkoly, které seznamují s daným turistickým místem. Najdeš tu i další roztomilé ilustrace spojené s místy, hádanky, rébusy a prostor na kreslení. Ve Výletníku Divočáka Chrudoše nalezneš mapu, omalovánku a velkou “stolní hru” která ti zpestří každý výlet. Vydej se s Chrudošem poznávat Českosaské Švýcarsko a zaznamenej si všechny zážitky z výletů do tvého Výletníku. :-) 
Tento Výletník je první, který zasahuje i do Německa, tak v něm naleznete oba národní parky (České, Saské), které jsem ve Výletníku přehledně oddělila jednotlivými ilustracemi. Je jen na vás, kam se vydáte jako první. :)

Samolepky a výletní místa pro Českosaské Švýcarsko s autorskými ilustracemi (počet kusů 45) JSOU SOUČÁSTÍ VÝLETNÍČKU.
S Chrudošem se vydáš na 45 hlavních turistických míst - známá místa jako Pravčická brána, Hřenské soutěsky, Königsteinatd, nebo Bastei atd,.. Vezme tě ale i méně známá turistická místa, která na tebe čekají uvnitř Výletníčku.© Vydáno vlastním nákladem v listopadu 2021
Autorka: Bc. Michaela Němcová
Ilustrace: Bc. Michaela Němcová
Tisk: Akademické centrum, Gepard International, s.r.o.
Jazyková korektura: Mgr. Veronika Tomanová

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: VÝLETNÍKY
Hmotnost: 0.7 kg
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RL Avatar autora | 5.4.2022
Kvalitní tisk, krásné ilustrace, moc hezký interaktivní deník. Výletní místa známá i neznámá. Vřele doporučuji.
5
ND Avatar autora | 29.3.2022
Krásná práce opravdu od ❤️ Nemohu se dočkat až všechno prolezeme jako rodina a budeme si společně zapisovat. ????????????
5
M Avatar autora | 29.1.2022
Úzasné, velmi doporučuji. ????