VÝLETNÍK JIZERSKÉ HORY + 45 samolepek

Kód: 395
890 Kč
Skladem (>5 ks)

Můj Výletník z Jizerských hor se Sovičkou Dášou Obsahuje 45 turistických míst. Celý Výletník je autorsky ilustrovaný. Vydej se poznávat Jizerské hory a jejich tajuplné okolí. Už se moc těší na první výlet s tebou. :-)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výletník z Jizerských hor s autorskými ilustracemi je navržen speciálně pro děti. Je cílený pro děti předškolního - školního věku a je vhodný pro děti již od 4 let, kdy rodiče pomůžou s vyplňováním. Výletník má pevnou kroužkovou vazbu s lesklou laminací, která dodává deskám pestrý vzhled a díky laminaci jsou desky odolné. 
Velikost Výletníku je navržena tak, aby byla dětem příjemná ke čtení i vyplňování. Dá se do něj malovat pastelkami i fixami. Stránky jsou určené též i pro razítka. 
Výletník slouží i jako fotoalbum, kdy každé výletní místo má prostor pro jednu fotografii, kterou lze nalepit pomocí fotografických růžků, oboustranné lepící pásky, nebo i za pomocí obyčejného tyčinkového tuhého lepidla. Velikost fotografie určená do Výletníku je 9x13 cm.

Průvodce Výletníkem ti bude dělat kamarádka Sovička Dáša, která si pro tebe přichystala na každé turistické místo tři tematické úkoly, které seznamují s daným turistickým místem. Najdeš tu i další roztomilé ilustrace spojené s místy, hádanky, rébusy a prostor na kreslení. Ve Výletníku Sovičky Dáši nalezneš mapu, omalovánku a velkou “stolní hru” která ti zpestří každý výlet. Vydej se s Dášou poznávat Jizerky a zaznamenej si všechny zážitky z výletů do tvého Výletníku. :-) 
Nalezneš tu zejména horské výlety. 

Samolepky pro JIzerky s autorskými ilustracemi (počet kusů 45) JSOU SOUČÁSTÍ VÝLETNÍČKU.
S Dášou se vydáš na 45 hlavních turistických míst - známá místa jako Královka, Smrk, JIzerka atd,.. Najdeš tu ale i méně známá turistická místa, která na tebe čekají uvnitř Výletníčku.

 © Vydáno vlastním nákladem v květnu 2023
Autorka: Bc. Michaela Němcová
Ilustrace: Bc. Michaela Němcová
Tisk: Akademické centrum, Gepard International, s.r.o.
Jazyková korektura: Mgr. Ema Plichtová, Mgr. Veronika Tomanová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: