VÝLETNÍK KRKONOŠE + 40 samolepek

Kód: 390
890 Kč
Skladem (>5 ks)

Můj Výletník z Krkonošského národního parku a okolí s Jezevcem Hugem. Obsahuje 40 turistických míst z české a polské strany národního parku. Celý Výletník je autorsky ilustrovaný. Vydej se poznávat další národní park ČR a za dobrodružstvím s Jezevcem Hugem. Už se moc těší na první výlet s tebou. :-)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výletník z Krkonošského národního parku s autorskými ilustracemi je navržen speciálně pro děti. Je cílený pro děti předškolního - školního věku a je vhodný pro děti již od 4 let, kdy rodiče pomůžou s vyplňováním. Výletník má pevnou kroužkovou vazbu s lesklou laminací, která dodává deskám pestrý vzhled a díky laminaci jsou desky odolné. 
Velikost Výletníku je navržena tak, aby byla dětem příjemná ke čtení i vyplňování. Dá se do něj malovat pastelkami i fixami. Stránky jsou určené též i pro razítka. 
Výletník slouží i jako fotoalbum, kdy každé výletní místo má prostor pro jednu fotografii, kterou lze nalepit pomocí fotografických růžků, oboustranné lepící pásky, nebo i za pomocí obyčejného tyčinkového tuhého lepidla. Velikost fotografie určená do Výletníku je 9x13 cm. Ve Výletníku Jezevce Huga najdeš 40 turistických míst.

Průvodce Výletníkem ti bude dělat kamarád Jezeveček Hugo, který si pro tebe přichystal na každé turistické místo tři tematické úkoly, které seznamují s daným turistickým místem. Najdeš tu i další roztomilé ilustrace spojené s místy, hádanky, rébusy a prostor na kreslení. Ve Výletníku Jezevečka Huga nalezneš mapu, omalovánku, pracovní list a velkou “stolní hru” která ti zpestří každý výlet. Vydej se s Hugem poznávat Krkonoše a zaznamenej si všechny zážitky z výletů do tvého Výletníku. Nalezneš tu zejména horské výlety. 

Samolepky pro Krkonoše s autorskými ilustracemi (počet kusů 40) JSOU SOUČÁSTÍ VÝLETNÍČKU.
S Hugem se vydáš na 40 hlavních turistických míst z české a polské strany národního parku - známá místa jako Sněžka, Mumlavské vodopády, Janské lázně, hrad Chojnik atd,.., ale i méně známá turistická místa, která na tebe čekají uvnitř Výletníčku.

SEZNAM VŠECH MÍST NALEZNEŠ VE FOTOGRAFIÍCH. 

 © Vydáno vlastním nákladem v prosinci 2022
Autorka: Bc. Michaela Němcová
Ilustrace: Bc. Michaela Němcová
Tisk: Akademické centrum, Gepard International, s.r.o.
Jazyková korektura: Mgr. Veronika Tomanová, Mgr. Ema Plichtová

Doplňkové parametry

Kategorie: VÝLETNÍKY
Hmotnost: 0.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: