VÝLETNÍK LUŽICKÉ HORY + 40 samolepek

Kód: 249
890 Kč
Skladem (>5 ks)

Můj Výletník z Lužických hor s Lištičkou Vandou. Obsahuje 40 turistických míst. Celý Výletník je autorsky ilustrovaný. Vydej se za dobrodružstvím s Lištičkou Vandou. Už se moc těší na první výlet s tebou. :-)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výletník z Lužických hor s autorskými ilustracemi je navržen speciálně pro děti. Je cílený pro děti předškolního - školního věku, ale je vhodný pro děti již od 3 let, kdy rodiče pomůžou s vyplňováním. Výletník má pevnou kroužkovou vazbu s lesklou laminací, která dodává deskám pestrý vzhled a díky laminaci jsou desky odolné. 
Velikost Výletníku je navržena tak, aby byla dětem příjemná ke čtení i vyplňování. Dá se do něj malovat pastelkami i fixami. Stránky jsou určené též i pro razítka. 
Výletník slouží i jako fotoalbum, kdy každé výletní místo má prostor pro jednu fotografii, kterou lze nalepit pomocí fotografických růžků, oboustranné lepící pásky, nebo i za pomocí obyčejného tyčinkového tuhého lepidla. 

Průvodce Výletníkem ti bude dělat roztomilá Lištička Vanda, která si pro tebe přichystala na každé turistické místo tři tematické úkoly, které seznamují s daným turistickým místem. Najdeš tu i další roztomilé ilustrace spojené s místy, hádanky, rébusy a prostor na kreslení. Ve Výletníku Lištičky Vandy nalezneš mapu, omalovánku a velkou “stolní hru” která ti zpestří každý výlet. Vydej se s Vandou poznávat Lužické hory a zaznamenej si všechny cesty do tvého Výletníku. :-)

Samolepky pro Lužické hory s autorskými ilustracemi (počet kusů 40) JSOU SOUČÁSTÍ VÝLETNÍČKU.
S Vandou se vydáš na 40 hlavních turistických míst - známá místa jako Ještěd, Klíč a Luž atd,.. Vezme tě ale i méně známá turistická místa, která na tebe čekají uvnitř Výletníčku.


SEZNAM VŠECH MÍST NALEZNEŠ VE FOTOGRAFIÍCH.

Poznámka: Všechna turistická místa ve Výletníku z Lužických hor nepatří přímo do CHKO Lužické hory... do Výletníku jsem přidružila i nejbližší okolí Lužických hor, proto nese název "Můj Výletník Lužické hory a okolí”  

Můj Výletník není vhodný pro děti do 3 let 

© Vydáno vlastním nákladem v březnu 2021
Autorka: Bc. Michaela Němcová
Ilustrace: Bc. Michaela Němcová
Tisk: Akademické centrum, Gepard International, s.r.o.
Jazyková korektura: Mgr. Veronika Tomanová

Doplňkové parametry

Kategorie: PRODUKTY
Hmotnost: 0.6 kg
Počet stran: 54 listů / 108 stran
Vazba a Velikost: A5 + kroužková vazba
Desky: Knižní vazba - tvrdé odolné - laminované
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DP Avatar autora | 20.5.2021
Náš první Výletník a hned jak nám to počasí dovolilo vyrazili jsme s dětmi na výlet. Krásný obrázky, úkoly a celkové provedení. Spokojenost nadevše. :) Zvolená místa jsou zajímavá a lákavá. :)