VÝLETNÍK LUŽICKÉ HORY + 40 samolepek

Kód: 249
890 Kč –16 % 750 Kč
Skladem (4 ks)

Můj Výletník z Lužických hor s Lištičkou Vandou. Obsahuje 40 turistických míst. Celý Výletník je autorsky ilustrovaný. Vydej se za dobrodružstvím s Lištičkou Vandou. Už se moc těší na první výlet s tebou. :-)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výletník z Lužických hor s autorskými ilustracemi je navržen speciálně pro děti. Je cílený pro děti předškolního - školního věku, ale je vhodný pro děti již od 3 let, kdy rodiče pomůžou s vyplňováním. Výletník má pevnou kroužkovou vazbu s lesklou laminací, která dodává deskám pestrý vzhled a díky laminaci jsou desky odolné. 
Velikost Výletníku je navržena tak, aby byla dětem příjemná ke čtení i vyplňování. Dá se do něj malovat pastelkami i fixami. Stránky jsou určené též i pro razítka. 
Výletník slouží i jako fotoalbum, kdy každé výletní místo má prostor pro jednu fotografii, kterou lze nalepit pomocí fotografických růžků, oboustranné lepící pásky, nebo i za pomocí obyčejného tyčinkového tuhého lepidla. 

Průvodce Výletníkem ti bude dělat roztomilá Lištička Vanda, která si pro tebe přichystala na každé turistické místo tři tematické úkoly, které seznamují s daným turistickým místem. Najdeš tu i další roztomilé ilustrace spojené s místy, hádanky, rébusy a prostor na kreslení. Ve Výletníku Lištičky Vandy nalezneš mapu, omalovánku a velkou “stolní hru” která ti zpestří každý výlet. Vydej se s Vandou poznávat Lužické hory a zaznamenej si všechny cesty do tvého Výletníku. :-)

Samolepky pro Lužické hory s autorskými ilustracemi (počet kusů 40)

1. Bílé kameny (Sloní skály) 2. Děvín 3. Dutý kámen 4. Dymník rozhledna 5. Grabštejn 6. Hamr na Jezeře 7. Hora Hvozd 8. Chrastenský vodopád 9. Jedlová rozhledna 10. Ještěd 11. Juliina vyhlídka 12. Hora Klíč 13. Jezero Kristýna 14. Krkavčí skály 15. Kryštofovo údolí 16. Křížová hora 17. Lázně Kundratice 18. Zámek Lemberk
19. Hora Luž 20. Modlivý důl 21. Rozhledna Na Stráži 22. Novinský viadukt 23. Obří sud Javorník 24. Vyhlídka Ponorka 25. Popova skála 26. Prameny Ploučnice
27. Průrva Ploučnice 28. Radvanecký rybník 29. Ralsko 30. Rašovka rozhledna V Trnčí 31. Sirný pramen 32. Sloup v Čechách 33. Rozhledna Studenec
34. Větrný mlýn Světlík 35. Svojkov 36. Švýcárna 37. Tolštejn 38. Trojmezí 39. Zdislavina studánka 40. Zlatý vrch  

Poznámka: Všechna turistická místa ve Výletníku z Lužických hor nepatří přímo do CHKO Lužické hory... do Výletníku jsem přidružila i nejbližší okolí Lužických hor, proto nese název "Můj Výletník Lužické hory a okolí”  

Můj Výletník není vhodný pro děti do 3 let 

© Vydáno vlastním nákladem v březnu 2021
Autorka: Bc. Michaela Němcová
Ilustrace: Bc. Michaela Němcová
Tisk: Akademické centrum, Gepard International, s.r.o.
Jazyková korektura: Mgr. Veronika Tomanová

Doplňkové parametry

Kategorie: PRODUKTY
Hmotnost: 0.6 kg
Počet stran: 54 listů / 108 stran
Vazba a Velikost: A5 + kroužková vazba
Desky: Knižní vazba - tvrdé odolné - laminované
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DP Avatar autora | 20.5.2021
Náš první Výletník a hned jak nám to počasí dovolilo vyrazili jsme s dětmi na výlet. Krásný obrázky, úkoly a celkové provedení. Spokojenost nadevše. :) Zvolená místa jsou zajímavá a lákavá. :)