VÝLETNÍK PRAHA + 45 samolepek

Kód: 324
890 Kč
Skladem (4 ks)

Můj Výletník z Prahy s Mývalem Vendelínkem Obsahuje 45 turistických míst. Celý Výletník je autorsky ilustrovaný. Vydej se poznávat naše hlavní město Prahu a za dobrodružstvím s Mývalem Vendelínkem. Už se moc těší na první výlet s tebou. :-)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výletník z Prahy s autorskými ilustracemi je navržen speciálně pro děti. Je cílený pro děti předškolního - školního věku a je vhodný pro děti již od 4 let, kdy rodiče pomůžou s vyplňováním. Výletník má pevnou kroužkovou vazbu s lesklou laminací, která dodává deskám pestrý vzhled a díky laminaci jsou desky odolné. 
Velikost Výletníku je navržena tak, aby byla dětem příjemná ke čtení i vyplňování. Dá se do něj malovat pastelkami i fixami. Stránky jsou určené též i pro razítka. 
Výletník slouží i jako fotoalbum, kdy každé výletní místo má prostor pro jednu fotografii, kterou lze nalepit pomocí fotografických růžků, oboustranné lepící pásky, nebo i za pomocí obyčejného tyčinkového tuhého lepidla. Velikost fotografie určená do Výletníku je 9x13 cm.

Průvodce Výletníkem ti bude dělat kamarád Mýval Vendelínek, který si pro tebe přichystal na každé turistické místo tři tematické úkoly, které seznamují s daným turistickým místem. Najdeš tu i další roztomilé ilustrace spojené s místy, hádanky, rébusy a prostor na kreslení. Ve Výletníku Mývala Vendelínka nalezneš mapu, omalovánku, pracovní list a velkou “stolní hru” která ti zpestří každý výlet. Vydej se s Vendelínkem poznávat Prahu a zaznamenej si všechny zážitky z výletů do tvého Výletníku. :-) 
Tento Výletník je první, který je z města. Nalezneš tu zejména turistická místa Prahy a přírodní parky. 

Samolepky pro Prahu s autorskými ilustracemi (počet kusů 45) JSOU SOUČÁSTÍ VÝLETNÍČKU.
S Vendou se vydáš na 45 hlavních turistických míst - známá místa jako Petřín, Stromovka a Hostivařská přehrada atd,.. Najdeš tu ale i méně známá turistická místa, která na tebe čekají uvnitř Výletníčku.

SEZNAM VŠECH MÍST NALEZNEŠ VE FOTOGRAFIÍCH.

 © Vydáno vlastním nákladem v únoru 2022
Autorka: Bc. Michaela Němcová
Ilustrace: Bc. Michaela Němcová
Tisk: Akademické centrum, Gepard International, s.r.o.
Jazyková korektura: Mgr. Veronika Tomanová

Doplňkové parametry

Kategorie: VÝLETNÍKY
Hmotnost: 0.7 kg
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
EF Avatar autora | 13.6.2023
Výletník je naprosto úžasný, už se moc těším až ho v Praze využijeme.
5
JF Avatar autora | 1.3.2023
Pefektní kvalita, nápady na výlety po Praze, úžasné zpracování.
5
VC Avatar autora | 15.3.2022
S produktem jsem spokojená, děti to velice baví. Výletník bych doplnila jen kapičkou na samolepky.
5
Avatar autora | 11.3.2022
Nádherně provedeno. Už se moc těšíme na výlet do Prahy:-)