VÝLETNÍK ŠUMAVA + 45 samolepek

Kód: 345
890 Kč
Skladem (>5 ks)

Můj Výletník z Šumavy s Vydrou Bětkou Obsahuje 45 turistických míst z české a německé strany národního parku. Celý Výletník je autorsky ilustrovaný. Vydej se poznávat další národní park ČR a za dobrodružstvím s Vydrou Bětkou. Už se moc těší na první výlet s tebou. :-)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výletník z Šumavy s autorskými ilustracemi je navržen speciálně pro děti. Je cílený pro děti předškolního - školního věku a je vhodný pro děti již od 4 let, kdy rodiče pomůžou s vyplňováním. Výletník má pevnou kroužkovou vazbu s lesklou laminací, která dodává deskám pestrý vzhled a díky laminaci jsou desky odolné. 
Velikost Výletníku je navržena tak, aby byla dětem příjemná ke čtení i vyplňování. Dá se do něj malovat pastelkami i fixami. Stránky jsou určené též i pro razítka. 
Výletník slouží i jako fotoalbum, kdy každé výletní místo má prostor pro jednu fotografii, kterou lze nalepit pomocí fotografických růžků, oboustranné lepící pásky, nebo i za pomocí obyčejného tyčinkového tuhého lepidla. Velikost fotografie určená do Výletníku je 9x13 cm. Ve Výletníku Vydry Bětky najdeš 45 turistických míst.

Průvodce Výletníkem ti bude dělat kamarádka Vydra Bětka, která si pro tebe přichystala na každé turistické místo tři tematické úkoly, které seznamují s daným turistickým místem. Najdeš tu i další roztomilé ilustrace spojené s místy, hádanky, rébusy a prostor na kreslení. Ve Výletníku Vydry Bětky nalezneš mapu, omalovánku, pracovní list a velkou “stolní hru” která ti zpestří každý výlet. Vydej se s Bětkou poznávat Šumavu a zaznamenej si všechny zážitky z výletů do tvého Výletníku. Nalezneš tu zejména horské výlety. 

Samolepky pro Šumavu s autorskými ilustracemi (počet kusů 45) JSOU SOUČÁSTÍ VÝLETNÍČKU.
S Bětkou se vydáš na 45 hlavních turistických míst z české a německé strany národního parku - známá místa jako Poledník, Černé, Čertovo jezero a Velký Javor atd,.., ale i méně známá turistická místa, která na tebe čekají uvnitř Výletníčku.

SEZNAM VŠECH MÍST NALEZNEŠ VE FOTOGRAFIÍCH.

 

 © Vydáno vlastním nákladem v červnu 2022
Autorka: Bc. Michaela Němcová
Ilustrace: Bc. Michaela Němcová
Tisk: Akademické centrum, Gepard International, s.r.o.
Jazyková korektura: Mgr. Veronika Tomanová

Doplňkové parametry

Kategorie: VÝLETNÍKY
Hmotnost: 0.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: